ZIP – O nas

 

 

Nasz Instytut to nie tylko centrum terapii jako udzielanej bezpośrednio pomocy, ale także miejsce, w którym chcemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z dziedziny psychoterapii, a także prowadzić działalność naukowo-badawczą. Mają temu służyć wykłady otwarte, szkolenia i kursy dla specjalistów oraz różnego rodzaju publikacje, których wspólnym zamierzeniem jest psychoedukacja – troska o zdrowie psychiczne.

Zapraszamy Państwa do Zachodniopomorskiego Instytutu Psychoterapii w Szczecinie. Jest to miejsce, w którym dobry psycholog, psychoterapeuta, psychiatra, pedagog, logopeda oraz seksuolog pomoże Państwu w radzeniu sobie ze stresem dnia codziennego, trudnościami w funkcjonowaniu społecznym czy problemami osobistymi.

Zapewniamy profesjonalną diagnostykę psychiatryczną i psychologiczną oraz leczenie farmakologiczne i psychoterapeutyczne. Świadczymy usługi odpłatne oraz udzielane na podstawie umowy z NFZ, na które jest wymagane skierowanie, poza wizytą u psychiatry. Swoją ofertę kierujemy do osób cierpiących z powodu uciążliwych objawów zaburzających funkcjonowanie w życiu codziennym (nerwica, depresja, lęk), poszukujących wsparcia dla siebie w trudnych sytuacjach (stres, kryzys, zdrada, żałoba), ale też do wszystkich zainteresowanych własnym rozwojem i lepszym rozumieniem siebie i innych.

Usługi, które Państwu proponujemy, to terapia w szerokim zakresie, specjalistyczna pomoc kierowana zarówno do osób dorosłych, jak również dzieci i młodzieży. W zakres naszych świadczeń wchodzi diagnoza psychiatryczna i psychologiczna, farmakoterapia, psychoterapia oraz warsztaty i treningi.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z naszych usług.